Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
I Gala Młodzieżowego Wolontariatu

W dniu 4 grudnia 2012 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I Gali Młodzieżowego Wolontariatu pod patronatem Prezydenta Miasta Żyrardowa.

W czasie uroczystości wyróżnieni zostali wolontariusze z żyrardowskich szkół, którzy aktywnie angażują się w pracę wolontariacką o różnym charakterze na rzecz środowiska lokalnego. Wśród wyróżnionych uczniów liczną grupę stanowili wolontariusze z LO, którzy odebrali dyplomy z rąk Pana Prezydenta Andrzeja Wilka.

Działalność wolontariacka jest jedną z ważniejszych aktywności naszej szkoły.

Szczegółowy opis naszych działań zaprezentowany na Gali!!!

Wszystkim wolontariuszom gratulujemy wielkiego serca, ogromnego zaangażowania, czasu i energii, które poświęcają na rzecz potrzebujących.

Z okazji Dnia Wolontariusza, który przypada na 5 grudnia życzymy Wam pozytywnej energii i wiary w drugiego człowieka. Niech podejmowane przez Was szlachetne działania przyniosą Wam pełną satysfakcję.

Lista wyróżnionych wolontariuszy

Magdalena Bylica-Pawlak