Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Dwa dni - dwa sukcesy

DWA DNI - DWA SUKCESY

W dniach 05/12/2012 oraz 06/12/2012 w Pruszkowie odbyły się turnieje międzypowiatowe w piłkę koszykową.

„Czerwoniak” pokazał swoją siłę. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy nie dali szans swoim rywalom w turniejach międzypowiatowych. Dziewczęta prowadzone przez p. Michała Ciecharowskiego gładko wygrały swoją grupę, a w meczu finałowym pokonały zespół z Pruszkowa 45-36.

Chłopcy prowadzeni przez p. Pawła Kwietniewskiego mieli ciężką przeprawę w grupie gdzie do ostatnich sekund walczyli o pierwsze miejsce w grupie z Pruszkowem. W meczu tym zadecydował rzut oddany przez Łukasza Owczarka w ostatnich sekundach meczu. W finale bez większych problemów chłopcy pokonali zespół z Komorowa.

Obydwa zespoły wywalczyły prawo uczestnictwa w Mistrzostwach Mazowsza, które będą eliminacją do Mistrzostw Polski.

Życzymy dalszych sukcesów.

Składy: