Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Mlode Pióra1

Nowy rok szkolny to czas zmian dla każdego z nas… Nowa szkoÅ‚a, nowi koledzy/koleżanki, nowi nauczyciele, nowe Å›rodowisko i wiele innych…

Zmiany nastÄ…piÅ‚y w również w gazetce szkolnej – w „MÅ‚odych Piórach”. W tym roku opiekuje siÄ™ niÄ… klasa I d. Jest to wielkie wyzwanie dla tak mÅ‚odych osób. Pierwszy numer gazetki wydany zostanie dopiero w nowym roku, jednak już teraz pragniemy Was zachÄ™cić do zakupienia go. Z tego powodu przygotowaliÅ›my Å›wiÄ…teczny zwiastun pisma.

Mam nadzieję, że ta krótka zapowiedź spodoba się Wam i z niecierpliwością będziecie oczekiwać na ukazanie się gazetki w formie papierowej.

Redaktor naczelny
Dominika Kobus