Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Logo projektu Comenius

praca Mai Sosnowskiej - I miejsce

15 listopada rozstrzygniÄ™ty zostaÅ‚ konkurs na logo aktualnej edycji projektu Comenius, która nosi tytuÅ‚ „Szkolna fabryka inicjatyw – równe obywatelstwo”.

Wybór zwycięzcy był bardzo trudny, ponieważ prawie wszystkie projekty były naprawdę dobre pod względem graficznym oraz jasności przekazu tematyki bieżącej edycji projektu. W wyborze najtrafniej ujętego w formie graficznej hasła wzięli udział nauczyciele pracujący na rzecz Comeniusa, wypowiedziały się również dwie studentki uczelni artystycznych.

Pierwsze miejsce zajęła praca Mai Sosnowskiej z klasy 1c, drugie miejsce zajÄ…Å‚ projekt Alicji Dobrowolskiej z klasy 1b, trzecie – ex aequo – prace Luizy Leniarskiej z klasy 3b1 oraz MichaÅ‚a Wróbla z klasy 2a. Projekty do konkursu zgÅ‚osiÅ‚a również Weronika Majewska z klasy 3c oraz Albert Adolf z klasy 1b.

Gratulujemy Mai i zachęcamy do dalszego zaangażowania w pracę w projekcie Comenius, co z pewnością już wkrótce umożliwi jej wyjazd do jednego z krajów biorących w nim udział.