Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Konkurs o indeks PJWSTK

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych zaprasza uczniów naszego liceum do wzięcia udziału w Konkursie 31337*.

31337 to konkurs dla tych, którzy interesujÄ… siÄ™ informatykÄ… w szerokim tego sÅ‚owa znaczeniu, zarówno jej częściÄ… teoretycznÄ… – matematyka dyskretna, algorytmika, jak i stricte praktycznÄ… – programowanie, systemy operacyjne, sieci komputerowe, multimedia. To konkurs dla tych, przed którymi Internet nie ma tajemnic i którzy potrafiÄ… wejść tam, gdzie nie każdy wejść potrafi.

ZwyciÄ™zca Konkursu wygrywa „indeks PJWSTK”, czyli możliwość darmowych studiów na Wydziale Informatyki PJWSTK – do wyboru w Warszawie albo w GdaÅ„sku.

Ci, których od zwycięstwa dzieli niewiele, otrzymają prawo do bezpłatnego uczestniczenia w kursach Akademickiego Centrum Szkoleniowego PJWSTK, pakiety książek z puli oferowanej przez Wydawnictwo PJWSTK, upominki oraz nagrody od Partnerów Konkursu.

Rejestracja uczestników trwa!

Zapraszamy na stronÄ™: www.31337.pjwstk.edu.pl