Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Dzień otwarty dla gimnazjalistów 2013

Dzień otwarty dla gimnazjalistów

16 marca 2013r. gościlismy w naszej szkole uczniów klas III gimnazjalnych z Żyrardowa i okolic.

Młodzież, która chce podjąć naukę w naszym liceum miała okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną na przyszły rok szkolny, a także przekonać się, jak bogata jest w "Czerwoniaku" oferta zajęć pozalekcyjnych.

Wizyta gimnazjalistów rozpoczęła się spotkaniem z p. Dyrektor Genowefą Milczarek, na którym zainteresowani poznali szczegóły rekrutacji i zasady funkcjonowania szkoły.

Następnie młodzież miała okazję obejrzeć fragmenty spektaklu "Wariat i zakonnica" wg Witkacego w reż. p. Mirka Wasiewicza, z udziałem uczniów naszej szkoły.

Po przedstawieniu gimnazjaliści pod opieką starszych kolegów odwiedzali sale lekcyjne, oglądali prezentacje multimedialne przygotowane przez Pawła Kowalskiego i Pawła Stefaniaka z klasy IIa pod opieką p. Ewy Matuszewskiej i wystawę poświęconą działaniom projektowym, wyjazdom krajowym i zagranicznym i innym imprezom, które mają miejsce w naszym liceum.