Strona Główna Pitek, Kwietnia 19, 2024
Bogumił Kendzior w centralnym etapie olimpiady

Bogumił Kendzior w centralnym etapie Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"!

Dnia 20 marca 2013 roku odbył się wojewódzki etap Olimpiady Tematycznej "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

W bieżącym roku szkolnym 2012-2013 tematem Olimpiady dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych są Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887–1922. „O NIEPODLEGŁOŚĆ I GRANICE RZECZYPOSPOLITEJ”.

W etapie wojewódzkim udział brali dwaj uczniowie naszego Liceum: Bogumił Kendzior oraz Kacper Kociszewski z klasy 2d.

Do etapu centralnego, który odbędzie się w czerwcu zakwalifikowany został Bogumił Kendzior.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.