Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Warto sięgać po laury!

Tomasz Jedynak, uczeń LO im. Stefana Żeromskiego, który został finalistą Olimpiady Filozoficznej, został doceniony również przez władze Uniwersytetu Jagielońskiego w Krakowie. Otrzymał list gratulacyjny wraz z propozycją podjęcia studiów na tej renomowanej uczelni.

Oferujemy takim jak Pan ambitnym młodym ludziom, którzy włożyli dużo wysiłku, aby z sukcesem przejść przez wszystkie stopnie olimpiady, możliwość realizacji marzeń na piętnastu Wydziałach, kilkudziesięciu kierunkach, ponad stu specjalnościach oraz na studiach międzywydziałowych: od nauk humanistycznych, medycznych, przez biologiczno-geograficzne, aż po nauki ścisłe. Łączymy wieki tradycji z nowoczesnością stawiając na zdolnych ludzi, umożliwiając im rozwój w nowoczesnych pracowniach i salach wykładowych przy udziale i pod opieką znakomitych profesorów i naukowców naszej Almae Matris.

Przykład Tomka Jedynaka potwierdza fakt, że warto inwestować w swój rozwój, warto sięgać po laury!