Strona Główna Wtorek, Kwietnia 23, 2024
Sebastian Andrzejczak

Sebastian Andrzejczak uzyskał certyfikat CISCO IT Essentials: PC Hardware and Software!!!

W dniu dzisiejszym Sebastian Andrzejczak - absolwent klasy 3a - przystąpił do egzaminu CISCO i uzyskał wynik - 90.4%. Tym samym uzyskał honorowany na całym świecie certyfikat IT Essentials I: PC Hardware and Software.

Dyrektor naszej szkoły, p. Genowefa Milczarek, w trakcie uroczystości zakończenia roku szkolnego, w czwartek 27 czerwca 2013r., osobiście wręczy certyfikat CISCO Sebastianowi.

Lokalna akademia CISCO działa w naszym liceum od września 2012r. Do szkolenia zgłosiło się 5 uczniów - wszyscy z klas maturalnych.

Program obejmował wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu zawodu technika informatyka - budowę i składanie poszczególnych komponentów komputera, instalowanie oprogramowania i sterowników, analizowanie i naprawianie usterek sprzętu komputerowego, BHP pracy ze sprzętem, konfigurowanie sieci, praca z klientem. Każdy blok kończył się egzaminem testowym na platformie szkoleniowej CISCO.

Do końca kursu dotrwał tylko Sebastian, który dzięki systematycznej pracy i pasji oraz pracowitości, potrafił pogodzić przygotowanie do matury z wiedzą typowo specjalistyczną.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Ewa Matuszewska - instruktor