Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
SALON MATURZYSTÓW Perspektywy 2013

W dniach 12-13 września odbędzie się w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej SALON MATURZYSTÓW Perspektywy 2013.

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną i wymaganiami rekrutacyjnymi uczelni publicznych i niepublicznych z danego regionu i z Polski.

Maturzyści otrzymają komplet informacji o maturze 2014. Eksperci Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej powiedzą o zasadach egzaminu maturalnego i omówią najczęściej popełnianie przez maturzystów błędy. Uczniowie dowiedzą się, jak się dobrze przygotować do matury, jak poradzić sobie z egzaminacyjnym stresem, jak wybrać uczelnię i jak się na nią dostać. Trzecioklasiści uzyskają informacje "z pierwszej ręki" o zmianach obowiązujących na maturze w roku 2015. Wszyscy uczestnicy salonu będą mogli zauczestniczyć w warsztatach kompetencji i badaniu swoich predyspozycji.

Prezentacje maturalne, spotkania z przedstawicielami uczelni, prezentacje warunków studiowania za granicÄ…, korzyÅ›ci pÅ‚ynÄ…ce z uzyskania certyfikatów, porady jak ksztaÅ‚tować swojÄ… Å›cieżkÄ™ kariery – wszystko to znajdziecie na Salonie Maturzystów.

Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców.