Strona Główna Czwartek, Kwietnia 18, 2024
Projekt badawczy Anety ObrÄ…czki

W roku szkolnym 2012/2013 zakoÅ„czony zostaÅ‚ projekt badawczy naszej uczennicy, Anety ObrÄ…czki która byÅ‚a stypendystkÄ… „Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych w roku szkolnym2012/2013.” prowadzonego przez Departament Edukacji Publicznej i Sportu UrzÄ™du MarszaÅ‚kowskiego Województwa Mazowieckiego oraz MSCDN w Warszawie.

Przez cały rok szkolny Aneta, pod kierunkiem specjalistów wybrała przedmiot badania, postawiła tezy, określiła cele, przygotowała profesjonalne narzędzie i przeprowadziła badanie, , uczestniczyła też w kursie języka angielskiego.

TytuÅ‚ jej projektu edukacyjnego to: „Równość szans – fakt czy mit? Droga dziecka wiejskiego do sukcesu osobowego i edukacyjnego na przykÅ‚adzie uczniów pochodzÄ…cych z terenów wiejskich powiatu żyrardowskiego podejmujÄ…cych naukÄ™ w szkoÅ‚ach Å»yrardowa.”.

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami badań.