Strona Główna Sobota, Kwietnia 20, 2024
Magia Świąt

Konkurs Magia Świąt

Praca Darii Czarnowskiej, po raz kolejny, jako jedyna z naszego Liceum, zakwalifikowała się do konkursu Magia Świąt, organizowanym przez IT Szkołę i Warszawską Wyższą Szkołę Informatyki w Warszawie.

W tym roku wymogiem uczestnictwa było, aby autor pracy zrealizował następujące 3 kursy:

1. Obróbka i wizualizacja obrazów – jak poprawiać i przekształcać zdjęcia,
  2. GIMP – edycja grafiki i zdjęć
  3. Graficzna obróbka zdjęć.

Daria ukończyła wszystkie trzy kursy uzyskując w każdym 100% i otrzymała stosowne certyfikaty.

W dniach 9 – 16 grudnia odbędzie się głosowanie na stonie internetowej konkursu Magia Świąt - kliknij tu!.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu na pracę Darii.

Jury przy wyłonieniu laureatów będzie oceniać oryginalność, estetykę pracy oraz jej zgodność z tematyką konkursu.

Daria, gratulujemy i trzymamy kciuki!!!