Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
PJWS

Trzy bezpłatne miejsca w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie

Zarząd Województwa Mazowieckiego ogłasza w 2014 r. kolejny nabór na trzy bezpłatne miejsca na studia I stopnia na kierunkach Informatyka lub Zarządzanie Informacją w Polsko-Japońskiej Wyższej Szkole Technik Komputerowych w Warszawie.

Oferta jest kierowana do absolwentów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie województwa mazowieckiego.

Kandydatami ubiegającymi się o bezpłatne miejsca mogą zostać Ci, którzy:

1. ukończyli szkołę ponadgimnazjalną i zamieszkują na terenie województwa mazowieckiego;
  2. aktualnie nie są studentami Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie;
  3. za ostatni rok nauki uzyskali średnią ocen nie niższą niż 4,3 oraz średnią ocen z przedmiotów: informatyka/technologia informacyjna i matematyka nie niższą niż 4,5;
  4. pochodzą z rodzin, w których dochód brutto na osobę nie przekracza 120% miesięcznego minimalnego wynagrodzenia za pracę.

UWAGA! Warunkiem przyjęcia na studia jest uzyskanie świadectwa dojrzałości.

Szczegóły dotyczące naboru (Regulamin naboru, Kwestionariusz osobowy oraz kontakt) znajdują się na stronie internetowej Samorządu Województwa Mazowieckiego w zakładkach Edukacja i Sport oraz Komunikaty.