Strona Główna ¶roda, Kwietnia 24, 2024
POLITECHNIKA - Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewcząt

Dziewczęta!!!

22 kwietnia Politechnika Warszawska zaprasza na Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn

Wykształcenie techniczne otwiera znakomite perspektywy rozwoju nie tylko mężczyznom, oraz daje możliwości zdobycia dobrze płatnej, inspirującej pracy. Polska, Europa i świat czekają na inżynierów!

W programie spotkania z kobietami-inżynierami, mnóstwo informacji o rekrutacji, prezentacje wydziałów, zwiedzanie laboratoriów wydziałowych, dyskusje ze studentkami i studentami etc.

Rejestracja (indywidualna i dla grup) na stronie www.dziewczynynapolitechniki.pl (liczba miejsc ograniczona)

Dziewczęta - Politechnika Warszawska czeka na Was!!! .