Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
Konkurs "Moja Przygoda w Muzeum"

Tomek Fatalski nagrodzony w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum"!!!

12 września br. uczeń kl. III d, Tomasz Fatalski, odebrał w Muzeum Okręgowym w Toruniu nagrodę, przyznaną mu w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży "Moja Przygoda w Muzeum".

UczeÅ„ wykonaÅ‚ pracÄ™ „W Å›wiecie ikon” technikÄ… haftu matematycznego – izonitu. Jego opiekunkÄ… artystycznÄ… byÅ‚a p. Marta Czarnocka.

W czasie uroczystości otwarto także wystawę pokonkursową. Na konkurs nadesłano 2224 prace z Polski i zagranicy, nagrodzono łącznie 18 osób w czterech kategoriach wiekowych.