Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
INTEGRUJEMY SIĘ!

To tradycja Naszego Liceum, że uczniowie klas pierwszych uczestniczą w warsztatach integracyjnych.

Dnia 16 września 2014 roku klasę 1 D - humanistyczną odwiedziła pani Anna Kubicka, pedagog szkolny Zajęcia trwały z krótkimi przerwami całe trzy godziny i można powiedzieć, iż było wspaniale. Głównym celem była próba nawiązania przyjacielskich relacji między uczniami klasy. Wszystko odbyło się w miłej, ciepłej atmosferze. Nie obyło się bez żartów oraz śmiechu. Rzecz jasna nie starczyło nam czasu na lepsze poznanie się, ale z całą pewnością przełamaliśmy pierwsze lody.

Zajęcia pomogły nam rozwinąć umiejętności pracy w grupie, a charyzmatyczna prowadząca nie nudziła młodzieży. Oprócz rozmów na temat naszych upodobań, hobby i pasji, przeprowadzone zostało wiele ciekawych zabaw, które miały zintegrować grupę.

Wszystkiemu towarzyszyÅ‚ zielona kredka, która okazaÅ‚a siÄ™ być „Krokodylem”.

Najciekawszym elementem spotkania byÅ‚ najpewniej czas dany nam na refleksje: „Kim jesteÅ›my jako klasa?”. PozwoliÅ‚o nam to na okreÅ›lenie siebie samych. ZajÄ™cia uznajemy za potrzebne i udane!