Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Patronat Politechnik Warszawskiej

Politechnika Warszawska obejmie patronat nad LO

Prezydent miasta, Andrzej Wilk, zaprosił przedstawicieli władz Politechniki Warszawskiej do Naszego Liceum.

PolitechnikÄ™ WarszawskÄ… reprezentowali:

prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek
prorektor ds. studenckich
dr inż. Zdzisław Mączyński
pełnomocnik rektora ds. rekrutacji na studia
Urszula Okulska-Deblessem
kierownik biura ds. promocji
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie naszego liceum.
Gościom podobała się atmosfera panująca w szkole, warunki edukacyjne i wyposażenie szkoły a także zaangażowanie uczniów i nauczycieli w życie społeczne szkoły.

29 kwietnia 2010 roku odbędzie się uroczystość w trakcie której nastąpi podpisanie umowy dotyczącej objęcia przez Politechnikę Warszawską patronatu nad LO

Wszyscy cieszymy się, gdyż dzięki zawartemu porozumieniu będziemy mogli korzystać z potencjału organizacyjnego, bazy naukowej i doświadczeń Politechniki z zakresu kształcenia. W ramach współpracy będziemy mogli korzystać z laboratoriów, brać udział i wspólnie organizować lekcje, pokazy, wykłady, szkolenia, koła zainteresowań, obozy naukowe i konkursy.

"Jestem przekonana, że dzięki zawartemu porozumieniu nasi uczniowie będą jeszcze lepiej przygotowani do podejmowania studiów na uczelniach technicznych" - powiedziała dyrektor Liceum Pani Genowefa Milczarek"

Zdjęcia z miesięcznika "Żyrardów - Murowane Klimaty" maj 2010r.