Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Patronat Politechniki Warszawskiej

Politechnika Warszawska objęła patronat nad naszym Liceum

29 kwietnia br. w czasie uroczystości pożegnania absolwentów, została podpisana umowa dotycząca objęcia przez Politechnikę Warszawską patronatu nad naszym Liceum.
Umowa jest trójstronna, zawarta między Politechniką Warszawską, liceum i Prezydentem Miasta Żyrardowa, który jest inicjatorem współpracy.
UmowÄ™ podpisali:

1. prof. dr hab. inż. Władysław Wieczorek - prorektor ds. studenckich
  2. Andrzej Wilk - prezydent Miasta
  3. Genowefa Milczarek - dyrektor LO im. Stefana Żeromskiego.

Prezydent Andrzej Wilk podkreślił, iż "... Rozpoczęcie współpracy naszego liceum z tak renomowaną uczelnią, jaką jest Politechnika Warszawska, to wprowadzenie do szkoły nowej jakości edukacji. Ta współpraca przyniesie wszystkim stronom wymierne korzyści. Mam jednak nadzieję, że najbardziej zadowoleni będą uczniowie liceum."