Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Gala_2015

ABSOLWENCI 2014/2015 – UROCZYŚCIE WAS ŻEGNAMY!

Dnia 24 kwietnia pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów. Uroczystość odbyła się w Centrum Kultury w Żyrardowie i zgromadziła nie tylko byłych już uczniów klas trzecich, ich młodszych kolegów, rodziców i nauczycieli, ale również liczne grono osób zaproszonych.

Mieliśmy zaszczyt gościć posłów na Sejm RP, panią Beatę Rusinowską i pana Pawła Sajaka, Prezydenta Miasta Żyrardowa pana Wojciecha Jasińskiego, Przewodniczącego Rady Miasta pana Marcina Rosińskiego oraz Wicestarostę Powiatu Żyrardowskiego pana Grzegorza Dobrowolskiego. Ponadto w uroczystości wziął udział Mazowiecki Koordynator ECDL pan Paweł Strawiński, egzaminator ECDL pan Bartłomiej Polak, dyrektor CK pan Jarosław Spychała i przewodniczący Rady Rodziców pan Dariusz Kłosiewicz.

Pani Dyrektor Genowefa Milczarek serdecznie pożegnała absolwentów i przypomniała najistotniejsze procedury związane ze zbliżającym się egzaminem dojrzałości. Głos zabrali również zaproszeni goście, życząc powodzenia na maturze i dostania się na wymarzone uczelnie. I …nastąpiły laury, nagrody, dyplomy. Scena była zbyt mała, aby pomieścić tych, którzy triumfowali w olimpiadach, konkursach, zasłużyli na wyróżnienia w nauce, sporcie, udziale w szkolnych projektach, czy wolontariacie. Laura Olasek, Ola Skrzypczyńska i Sebastian Wrzesień otrzymali specjalne nagrody Prezydenta Miasta za wyniki w olimpiadach. Aż siedem osób otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, mając średnia co najmniej 5,00: Ania Cichocka, Ada Sadkowska, Tomasz Fatalski, Laura Olasek, Rafał Marus, Maja Sosnowska i Jakub Tondera. Długo można by było wyliczać ….

Zanim Wszyscy odebrali świadectwa ukończenia szkoły z rąk wychowawców, krótka część artystyczną wykonał szkolny zespół The Reds.

ŻEGNAJCIE !!!!

Galeria Zdjęć w obiektywie Pawła Matuszewskiego