Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Rekrutacja 2015_lo

UWAGA KANDYDACI DO LICEUM IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO!

od 11 maja od godz.10:00 do 22 maja do godz. 15:00,

Kandydaci klas trzecich gimnazjów samodzielnie zakładają konta w systemie rekrutacji na stronie

www.ponadgimnazjalne.edukacja.warszawa.pl

WybierajÄ… opcjÄ™ „Zarejestruj siÄ™”, nastÄ™pnie wprowadzajÄ… nr PESEL, imiÄ™ i nazwisko oraz hasÅ‚o (ustalone przez kandydata). Wszyscy kandydaci wybierajÄ… maksymalnie 3 szkoÅ‚y, a w nich dowolnÄ… liczbÄ™ oddziałów. ListÄ™ wybranych oddziałów ukÅ‚adajÄ… w kolejnoÅ›ci od najbardziej do najmniej preferowanego.

Kandydaci wypełniają i drukują wniosek z elektronicznego systemu rekrutacji.

Wydrukowany wniosek, podpisany przez kandydata i jego rodziców/prawnych opiekunów oraz dokumenty potwierdzające spełnianie dodatkowych kryteriów w przypadku równorzędnych wyników np. oświadczenie o wielodzietności - kandydaci składają w szkole pierwszego wyboru.