Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
ZÅ‚oty medal siatkarzy

ZÅ‚oty medal siatkarzy.

Sportowcy Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego rokrocznie napawają dumą społeczność Naszej szkoły. Tym razem również nie obyło się bez radości. Po sukcesach w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców (obydwie sztafety zajęły pierwsze miejsca), przyszedł czas na męską reprezentację w piłce siatkowej.

Zespół uczestniczył 15 października w II Międzyszkolnym Turnieju piłki siatkowej chłopców o Puchar Pani Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej, w którym to zajął pierwsze miejsce, tracąc zaledwie jednego seta.

W imprezie tej uczestniczyły drużyny reprezentujące: Liceum Ogólnokształcące w Puszczy Mariańskiej, Zespół Szkół w Mszczonowie, Zespół Szkół nr 1 w Żyrardowie oraz Liceum Ogólnokształcące im. Stefan Żeromskiego w Żyrardowie.

Oprócz złotych medali, pucharu i piłki dla szkoły na uwagę zasługuje fakt przyznania Damianowi Szachowiczowi z klasy 2a statuetki dla najlepszego zawodnika.

Reprezentacja wystąpiła w składzie: Kiełbasa Michał 1B; Giera Maciej 2A; Szachowicz Damian 2A; Mirgos Dawid 3A; Mirgos Emil 3A; Treliński Kamil 3A; Wójcicki Kamil 3B; Obłąkowski Rafał 3C; Malinowski Cezary 3E; .Widuliński Jakub 3E.

Opiekunem zespołu był Paweł Kwietniewski.