Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
I miejsce koszykówka chłopców 2015

I miejsce w Powiatowym Turnieju w Piłkę Koszykową Chłopców

Po sukcesie reprezentacji dziewcząt w piłkę koszykową również zespół męski nie pozostawił złudzeń, kto wiedzie prym w tej dyscyplina w zawodach na szczeblu powiatowym.

W miniony piątek tj. szóstego listopada w hali kompleksu sportowego ,,AQUA’’ w Żyrardowie, odbyły się zawody w piłkę koszykową chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Oprócz Naszego Liceum w szranki stanęli uczniowie reprezentujący szkoły: Zespół Szkół nr 2 w Żyrardowie (Włókiennik) , Liceum Ogólnokształcące im. Czesława Tańskiego w Puszczy Mariańskiej, Liceum Ogólnokształcące w Wiskitkach oraz Zespół Szkół nr 1 w Żyrardowie (Elektryk).

Sportowcy Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego bez większych problemów wygrali wszystkie cztery mecze, uzyskując w nich następujące wyniki: 73:19, 57:27, 66:21 i 78:12. Do sukces reprezentacji ,,Czerwoniaka” przyczynił się również wspaniały i głośny doping, na który również liczymy w zawodach międzypowiatowych 17 grudnia.

Reprezentacja wystąpiła w składzie:

1. Filip Śnieg 1B,
  2. Sebastian Parol 1E,
  3. Wiktor Kiełkowski 1E,
  4. Bartłomiej Kuran 1F,
  5. Mikołaj Mięśniak 1F,
  6. Filip Jagura 3B,
  7. Kacper Galantowicz 3B,
  8. Karol Odolczyk 3B,
  9. Robert Sankowski 3B,
  10. Karol Galantowicz 3E,
  11. Maciej Michalski 3E.