Strona Główna Sobota, Kwietnia 27, 2024
Nagrody Prezydenta Miasta Żyrardowa_2015

Nagrody Prezydenta Miasta Żyrardowa

za wybitne osiągnięcia w nauce

Zdjęcia ze strony www.zyrardow.pl

W dniu 22 października 2015r. Prezydent Miasta Żyrardowa nagrodził troje uczniów za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2014/2015. Nagrodzeni zostali: Laura Olasek, Wojciech Suchecki i Filip Kęsicki.

Laura Olasek to absolwentka naszego Liceum, uczennica, która osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce, laureatka VI i VII Ogólnopolskiej Olimpiady „Myśli Jana Pawła II”.

Drugim laureatem jest uczeń klasy 1a Liceum - Wojciech Suchecki – absolwent Publicznego Gimnazjum Nr 4 im. Mikołaja Reja – uczeń, który osiągał bardzo dobre wyniki w nauce, uczestnik wielu konkursów i turniejów z zakresu nauk ścisłych, laureat Kuratoryjnego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki, Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady z Chemii ,,Olimpu”, laureat Konkursu Języka Niemieckiego ,,Albus”.

Prezydent spotykając się z nagrodzonymi uczniami, wręczając im okolicznościowe dyplomy pogratulował pasji i zapału w rozwijaniu swoich talentów i zainteresowań.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.