Strona Główna ¶roda, Kwietnia 24, 2024
Podsumowanie_

Nadszedł czas, aby dokonać podsumowania naszej tegorocznej akcji polegającej na zbiórce funduszy na rzecz dzieciaków z domów dziecka.

Przypomnę tylko, że akcja ma nierozerwalny związek z działalnością naszego szkolnego zespołu The Reds, jako, że oni są pomysłodawcami całej akcji i to oni od trzech lat odwiedzają Dom Dziecka w Strobowie z koncertem kolęd Nasze Betlejem.

W tym roku udało nam się zebrać 2029,12 złotych. Dziękujemy!!! Po analizie potrzeb domów dziecka w Strobowie i ukraińskim Mariupolu, po rozmowach z przedstawicielem fundacji Expatria oraz pracownikami Domu Dziecka w Strobowie, biorąc pod uwagę ich sugestie, zdecydowaliśmy, że dużo bardziej pomocy potrzebują ukraińskie (niektóre pochodzenia polskiego) dzieci z Mariupola i to dla nich przekazaliśmy 1500 zł, zaś za pozostałą kwotę przygotowaliśmy słodkie upominki dla każdego dziecka mieszkającego w Strobowie (jest ich tam 45), dokąd w styczniu pojechaliśmy kolędować.

Wasze wsparcie naszej akcji, rozmowy z Wami, to, że chcecie z nami odwiedzać Strobów, Wasze zachowanie się tam, chęć zrobienia czegoś dobrego razem, zrozumienie, że może nie pomożemy uratować całego świata, ale pozwolimy konkretnym dzieciom na chwilę poczuć, że jest jeszcze ktoś, komu na nich zależy, to wszystko sprawia, że wiem, że WARTO.

Dziękujemy w imieniu dzieci.

Zespół The Reds z opiekunem Agatą Lepieszką