Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Dzień Otwarty 2016

Dzień 2 kwietnia, w naszej szkole, był Dniem Otwartym. W progi szkoły licznie przybyli gimnazjaliści z Żyrardowa i okolic, a także ich rodzice.

O godzinie 10. odbyło się spotkanie z Panią Dyrektor Beatą Stawicką, na którym zebrani zostali szczegółowo poinformowani o tym, jak organizowana będzie praca w naszej szkole w r. szk. 2016/17.

Po spotkaniu, Goście, oprowadzani przez uczniów Czerwoniaka, mieli możliwość poznania szkoły. Zwiedzali wybrane sale lekcyjne. Oglądali tam przygotowane przez licealistów i nauczycieli prezentacje dotyczące tradycji szkoły, realizowanych projektów edukacyjnych, okolicznościowych imprez i innych interesujących działań w szkole.Dużą atrakcją były pokazy przedstawiające pasje uczniów - wystawa jaszczurek i origami.

Podczas zwiedzania szkoły Goście mogli odpocząć w zorganizowanej na ten dzień kawiarence i przy dźwiękach relaksującej muzyki podzielić się wrażeniami, porozmawiać z uczniami i skosztować przygotowanych przez nich słodkości.