Strona Główna Sobota, Kwietnia 20, 2024
Rekrutacja 2016_2017

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie odbywać się będzie drogą elektroniczną.

Od 21 kwietnia 2016 r. na stronie http://warszawa.edu.com.pl zostanie udostępniona oferta edukacyjna naszego liceum.

Od 25 kwietnia 2016 r. uczniowie gimnazjów zakładają samodzielnie konta i generują wniosek. Wydrukowany wniosek, podpisany przez kandydata oraz rodziców/opiekunów prawnych składają w szkole pierwszego wyboru w dwóch terminach: 25-29 kwietnia oraz 9-18 maja.

UWAGA !

Niezłożenie dokumentów we wskazanym terminie spowoduje, że kandydat nie będzie brał udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

W przypadku zmiany decyzji dotyczącej wyboru szkoły/oddziału kandydaci wraz z jednym z rodziców/prawnych opiekunów udają się do szkoły pierwszego wyboru, gdzie zostanie anulowany wniosek, następnie należy wprowadzić do systemu nowe informacje, wydrukować wniosek po dokonaniu zmian i złożyć nowy wniosek w szkole pierwszego wyboru.

Działania te należy wykonać między 17 a 21 czerwca.

Od 24-28 czerwca kandydaci wprowadzają oceny, wyniki egzaminów, informacje o osiągnięciach i jednocześnie składają kopię świadectwa i zaświadczenia o wynikach w szkole pierwszego wyboru.

Komisja rekrutacyjna ogłosi listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia 15 lipca.

Potwierdzenie woli w postaci oryginałów świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu składamy od 18-25 lipca. Ogłoszenie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do naszego liceum odbędzie się 26 lipca.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

W przypadku wolnych miejsc prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca od 27 lipca.