Strona Główna roda, Maja 08, 2024
Pożegnanie maturzystów 2016

Pożegnanie maturzystów

Zdjęcia ze strony Facebook -Życie Żyrardowa

Dnia 29 kwietnia 2016 roku w Centrum Kultury w Żyrardowie odbyło się uroczyste wręczenie świadectw ukończenia szkoły przez uczniów naszego Liceum.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Organu Prowadzącego w osobie Pana Wiceprezydenta Dariusza Kaczanowskiego, Dyrektor Wydziału Edukacji Pani Urszuli Wieczorkiewicz - Tkacz, Przewodniczącego Rady Miasta Żyrardowa Pana Marcina Rosińskiego i Przewodniczącej Komisji Oświaty Pani Beaty Marzędy - Przybysz oraz Starostwa Powiatowego w Żyrardowie w osobie Pana Wicestarosty Grzegorza Dobrowolskiego.

W obecności rodziców i zaproszonych gości wręczono nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Piętnastu absolwentów uzyskało średnią ocen powyżej 4,75. Wśród nich były cztery osoby ze średnią powyżej 5,0.

1. Wójtowicz Magdalena 5,17
  2. Kamińska Olga Ewelina 5,12
  3. Ciężka Aleksandra Maria 5,11
  4. Żaboklicki Krzysztof 5,11
  5. Melon Patrycja 4,94
  6. Młynarczyk Łukasz 4,94
  7. Szkop Karolina 4,94
  8. Puchalska Sylwia 4,89
  9. Siwek Aleksander 4,88
  10. Jodłowska Klaudia Elżbieta 4,83
  11. Grzywacz Karolina 4,78
  12. Niedźwiadek Paulina Olga 4,78
  13. Ręgowska Martyna 4,78
  14. Nowowiejska Aleksandra 4,77
  15. Zieliński Andrzej Grzegorz 4,76

Rodzice wyżej wymienionych uczniów zostali uhonorowani listami gratulacyjnymi od Prezydenta Miasta Żyrardowa Pana Wojciecha Jasińskiego oraz Dyrektor Liceum Pani Beaty Stawickiej.

Pamiątkowe dyplomy odebrało również dziewięciu maturzystów, którzy osiągnęli wynik na poziomie od 4,5 do 4,74, a czterdziestu licealistów znalazło się w przedziale od 4,0 do 4,49.

Nagrodzono również uczniów zaangażowanych w inne poza edukacyjne przedsięwzięcia:

• dziewięciu uczniów wyróżniono za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym,

• czterdziestu dwóch sportowców,

• czternastu aktywnych uczestników projektu Erasmus+,

• czternastu uczniów odebrało certyfikaty Wyższej Warszawskiej Szkoły Informatyki,

• jedenastu muzyków z zespołu The Reds,

•  trzydzieści dwie osoby za bezinteresowną pomoc w ramach wolontariatu.

W sposób szczególny Pani Dyrektor Beata Stawicka podziękowała za aktywność w pracy na rzecz szkoły rodzicom uczniów rocznika 2015/2016, wśród których znaleźli się Panie: Elżbieta Jagura, Maria Oskiera, Wiesława Zawadzka i Panowie Jerzy Jankowski i Dariusz Kłosiewicz.

W imieniu rady rodziców Pan Dariusz Kłosiewicz złożył podziękowanie na ręce Pani Dyrektor Liceum Beaty Stawickiej.

Na zakończenie uroczystości odbył się koncert pożegnalny zespołu The Reds.

Galeria zdjęć ze strony Facebook - Żyrardów Społeczność i Rząd

Galeria zdjęć ze strony Facebook - Życie Żyrardowa