Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 26, 2024
Nasi maturzyści

Zdjęcia ze strony Facebook -Życie Żyrardowa

Dnia 29 kwietnia 2016 r. Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego ukończyło 182 uczniów czyli 100%.

Od 4 maja do 23 maja przeprowadzane będą zgodnie z harmonogramem egzaminy ustne i pisemne . Wszyscy przystąpili do obowiązkowego egzaminu maturalnego z języka polskiego na poziomie podstawowym, do matematyki na poziomie podstawowym.

W wyniku wyboru obowiązkowego języka obcego nowożytnego:

• jÄ™zyk angielski na poziomie podstawowym bÄ™dÄ… zdawaÅ‚y 172 osoby,
  • jÄ™zyk rosyjski - 2
  • jÄ™zyk niemiecki - 3
  • jÄ™zyk francuski - 4
  • jÄ™zyk hiszpaÅ„ski - 1.

Do egzaminów ustnych bez określenia poziomu z języka polskiego przystąpi 182 maturzystów, języka angielskiego - 172 osoby, języka rosyjskiego 2, języka niemieckiego - 3, języka francuskiego - 4 i języka hiszpańskiego - 1.

Pozostałe przedmioty zdawane będą w części pisemnej na poziomie rozszerzonym w następującej ilości:

• jÄ™zyk francuski - 3
  • jÄ™zyk polski - 79
  • jÄ™zyk rosyjski - 4
  • jÄ™zyk wÅ‚oski - 1
  • jÄ™zyk angielski - 107
  • matematyka - 59
  • biologia - 51
  • chemia - 29
  • filozofia - 1
  • fizyka - 27
  • geografia - 35
  • historia - 30
  • historia sztuki - 2
  • informatyka - 2
  • wiedza o spoÅ‚eczeÅ„stwie - 27.

Do egzaminów maturalnych w naszej szkole przystępuje również 30 absolwentów poprzednich roczników, którzy zadeklarowali chęć zdawania egzaminów w nowej formule w liczbie 30 oraz starej formule 17.