Strona Główna Pitek, Kwietnia 26, 2024
Stypendium_2016

Jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej- daj sobie szansę, zawalcz o stypendium!!!

Rusza II edycja projektu pt.: "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka w roku szkolnym 2016/2017". W tegorocznej edycji samorząd województwa przeznaczył dla najzdolniejszych uczniów 641 stypendiów.

Łączna kwota przyznanego stypendium dla jednego ucznia wyniesie nie mniej niż 3800 zł. W przypadku ucznia niepełnosprawnego, kwota będzie wyższa o około 200 zł.

Aby wziąć udział w projekcie „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka" należy w terminie 13-30 czerwca br. zarejestrować na dedykowanym systemie informatycznym pod adresem www.oeiizk.waw.pl/stypendia/ wniosek wraz z niezbędnymi dokumentami.

Wygenerowane z systemu wersje papierowe ww. dokumentów muszą zostać przesłane do Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie do 15 lipca br. (decyduje data wpływu), na adres:

Departament Edukacji Publicznej i Sportu
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie