Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Klasa 1d

Dnia 13 września uczniowie klasy 1D uczestniczyli w trzygodzinnych zajęciach integracyjnych, zorganizowanych przez panią pedagog Annę Kubicką.

Podczas spotkania nowo przybyli uczniowie mieli okazjÄ™ lepiej poznać swoich kolegów i koleżanki – nie tylko poprzez rozmowÄ™, dyskusjÄ™, ale też dziÄ™ki pomysÅ‚owym ćwiczeniom. Szczególnym upodobaniem cieszyÅ‚a siÄ™ zabawa „w krokodyla” oraz rysowanie portretów.

- Mimo, że nasza klasa od poczÄ…tku byÅ‚a do siebie pozytywnie nastawiona, to te zajÄ™cia w jakiÅ› sposób nam pomogÅ‚y, dowiedzieliÅ›my siÄ™ trochÄ™ wiÄ™cej na swój temat – twierdzi uczennica Roksana Chudon.

- ZajÄ™cia integracyjne bardzo mi siÄ™ podobaÅ‚y, bo dziÄ™ki nim lepiej zapoznaÅ‚em siÄ™ z nowÄ… klasÄ… oraz miÅ‚o spÄ™dziÅ‚em czas – mówi Jakub Minkowski.

Prócz tego, pani pedagog wspólnie z wychowawcą klasy, profesorem Sławomirem Maszewskim, rozwiała pewne wątpliwości związane z przyszłością klasy, odpowiedziała na pytania nurtujące licealistów.

Spotkanie okazało się miłym, przyjaznym wydarzeniem. Mimo panujących upałów, uczniowie bawili się dobrze.

Jakub Wacławek