Strona Główna Sobota, Kwietnia 20, 2024
Targi turystyczne

W dniu wolnym od zajęć dydaktycznych 14 października 2016 ponad 30 osobowa grupa uczniów naszego uczestniczyła w Targach Travel Warsaw Ptak Show 2016. Ponad 300 wystawców z całego świata prezentowało swoje produkty turystyczne. Uczniowie mieli okazję spotkać znanych podróżników (m.in. Martyna Wojciechowska, Aleksander Doba). Na targach prezentowane były również Campery i Łodzie. Można była się fotografować oraz wejść do środka. Mnóstwo konkursów z nagrodami oraz zajęć praktycznych prowadzonych przez wystawców zachęcały uczestników do aktywnego udziału w targach.

Mam nadzieję, że młodzież poczuła się usatysfakcjonowana udziałem w Targach i z chęcią weźmie udział w następnych.

Ciecharowska Małgorzata