Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
KonkursKrasomówczy 2016

Sukces na wojewódzkim etapie Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego

Dzieci i Młodzieży Szkolnej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych W naszej szkole w październiku odbyły się przesłuchania w Ogólnopolskim Konkursie Krasomówczym PTTK na szczeblu rejonowym.

I miejsce zajął Marek Chmielewski, II miejsce Krzysztof Lubański, obaj uczniowie klasy 2d. Ulubieńcem publiczności został Jakub Wacławek z Id.

29 października w warszawskiej siedzibie PTTK w wojewódzkiej edycji tegorocznego konkursu nasze liceum miaÅ‚o silnÄ… reprezentacjÄ™ w osobach Marka Chmielewskiego oraz Krzysztofa LubaÅ„skiego podopiecznych pani Bożeny GÄ…siorowskiej. Obaj wykazali siÄ™ zdolnoÅ›ciami oratorskimi, dziÄ™ki czemu po wygÅ‚oszeniu pierwszych przemówieÅ„ otrzymali dwa najwyższe wyniki punktowe – oba powyżej 9,3 punktu. Ostatecznie, po wygÅ‚oszeniu drugiej mowy, Marek Chmielewski otrzymaÅ‚ tytuÅ‚ laureata I miejsce w tych zmaganiach, czyli prawo udziaÅ‚u w ogólnopolskich przesÅ‚uchaniach organizowanych od wielu lat na zamku w Golubiu-Dobrzyniu.

Zwycięzcy gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy na szczeblu krajowym w dniu 19 listopada!