Strona Główna Pitek, Kwietnia 19, 2024
sportowe osiągnięcie

Czy ktoś pamięta takie sportowe osiągnięcie "Czerwoniaka"?

27 października 2016 r. chłopcy reprezentujący nasze Liceum odnieśli historyczny sukces. Od niepamiętnych czasów wygrali rywalizacje na szczeblu międzypowiatowym. Reprezentując powiat żyrardowski okazali się lepsi od powiatu pruszkowskiego, sochaczewskiego, grodziskiego oraz warszawskiego zachodniego.

Skład: (Cezary Majchrzak, Krzysztof Bajurski, Mikołaj Kościelniak, Piotr Szamńczak, Jakub Wójcicki, Dominik Marusiak, Konrad Marusiak, Łukasz Barański, Maciej Nalej, Kacper Krawczyk) Trener: Michal Ciecharowski

Grupa:

LO Im. S. Żeromskiego w Żyrardowie - ZS Grodzisk Mazowiecki 2:1 (2x Cezary Majchrzak)

LO Im. S. Żeromskiego w Żyrardowie - ZS im. J. Iwaszkiewicza w Sochaczewie 8:0 (2x Cezary Majchrzak, 2x Krzysztof Bajurski, 1x Jakub Wójcicki, 1x Maciej Nalej, 1x Dominik Marusiak, 1x Piotr Szymańczak)

Półfinał:

LO Im. S. Żeromskiego w Żyrardowie - Zespół Szkół nr 1 w Milanówku 3:0 (1x Cezary Majchrzak, 1x Piotr Szymańczak, 1x Krzysztof Bajurski)

Finał:

LO im. S. Żeromskiego w Żyrardowie - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie 2:1 (1x Cezary Majchrzak, 1x Maciej Nalej)

Królem strzelców całych zawodów został Cezary Majchrzak z 6 bramkami, a najlepszym zawodnikom został nasz bramkarz Mikołaj Kościelniak.

GRATULUJEMY !!!