Strona Główna Pitek, Kwietnia 26, 2024
Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2010

Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2010.

Ponad 70 publicznych i niepublicznych szkół wyższych, policealnych i instytucji edukacyjnych weźmie udział w kolejnej edycji Warszawskiego Salonu Maturzystów. Poza najważniejszymi uczelniami o licealistów z Mazowsza będą także zabiegały uczelnie z Krakowa, Lublina, Łodzi, Siedlec i Wrocławia. Organizatorzy spodziewają się rekordowej frekwencji, przekraczającej 25.000 osób.

Warszawski Salon Maturzystów Perspektywy 2010 odbędzie się w dniach 22-23 września na Politechnice Warszawskiej (miejsce: Gmach Główny PW oraz hala namiotowa na dziedzińcu przed Gmachem Głównym, pl. Politechniki 1).
Na uroczyste otwarcie Salonu z udziałem członków Komitetu Honorowego, organizatorzy zapraszają 22 września (środa) o godz. 12.00.
Salon organizowany jest z inicjatywy Fundacji Edukacyjnej „Perspektywy” – we współpracy z Kolegium Rektorów Miasta Warszawy i Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie.

Poza ofertą edukacyjną OKE przygotowała program merytoryczny. Odbędą się spotkania poświęcone wynikom tegorocznej matury oraz przygotowaniom do matury 2011 z języka polskiego, języków obcych i matematyki.
Odbędzie się też spotkanie poświęcone rekrutacji na studia w roku akademickim 2011/12.