Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
Olga

Olga Chechłacz po raz drugi została stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Uczennica klasy IIIa Olga Chechłacz znalazła się wśród najlepszych uczniów z Warszawy i powiatów okołowarszawskich, którzy otrzymali stypendia Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń szkoły ponadgimnazjalnej (ukończenie której umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości), który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub uczeń wykazujący szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki.

Dla Olgi po raz kolejny stypendium było podsumowaniem całorocznej pracy i zaangażowania. Na świadectwie uzyskała średnią ocen 5,44 i oczywiście wzorowe zachowanie. W tym roku Olga zdaje maturę rozszerzoną z matematyki, fizyki i języka angielskiego, więc przed nią miesiące wytężonej pracy. Wierzymy, że i tym razem odniesie wielki sukces.

Joanna Kluczek