Strona Główna Wtorek, Kwietnia 16, 2024
Wizyta absolwentów_2016

Wizyta absolwentów

W dniu 16 grudnia około dwudziestu absolwentów odwiedziło naszą szkołę.

Część z nich była już po raz drugi (w roku ubiegłym Dzień Absolwenta był po lekcjach i z wykładów dotarło do Czerwoniaka około trzydziestu osób dla kilkuosobowej delegacji licealistów). Miło było porozmawiać ze studentami wydziałów takich uczelni jak SGGW (informatyka, logistyka, ekonomia, gospodarka przestrzenna, technologia drewna), WAT, PW, UW (prawo, stosunki międzynarodowe, amerykanistyka, geografia, polonistyka, socjologia), SGH (finanse i rachunkowość), Akademii Teatralnej (wiedza o teatrze), UŁ (ekonomia), Akademii Pedagogiki Specjalnej, AWF i Collegium Civitas.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku sala 101 znowu zapełni się po brzegi jak dzisiaj :-) SU zorganizował skromny poczęstunek, loterię fantową i sprzedał jedną bluzę!

Galeria w obiektywie Sandry Wojtczak