Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Basia Peczot

Barbara Peczot laureatkÄ… III Olimpiady Wiedzy o Mediach.

WÅ‚aÅ›nie zakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ III edycja Olimpiady Wiedzy o Mediach i możemy pochwalić siÄ™ dużym sukcesem. Basia Peczot kl. III D, uczennica prof. Marty Czarnockiej, uzyskaÅ‚a tytuÅ‚ laureata i indeks na wybrany kierunek „ Dziennikarstwo i komunikacja spoÅ‚eczna” na UW lub innej wybranej uczelni w kraju.

Eliminacje przebiegały wieloetapowo, na poziomie szkolnym Basia napisała doskonały artykuł , dzięki czemu zakwalifikowała się do zawodów okręgowych. Spośród 100 osób okręgu warszawskiego, bardzo dobrze rozwiązała test wiedzy o mediach i znalazła się w gronie 10 najlepszych uczniów nominowanych do etapu centralnego. 17-18 marca w Warszawie odbył się finał olimpiady, w którym znów Basia popisała się rzetelną wiedzą i przygotowaniem.

Udział w olimpiadzie był przygodą intelektualną, ale też przyniósł ogromną satysfakcję z uzyskanego tytułu laureata.