Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
Finały!!!

… Zbliżamy się wielkimi krokami do …

Ogólnopolskiej Licealiady w Koszykówce Kobiet !!!

Zarząd Główny Szkolnego Związku Sportowego za aprobatą Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego przyznał naszej szkole organizację Finałów Mistrzostw Polski w Koszykówkę Kobiet w terminie 06 – 09 czerwca 2017 r.

W projekcie będą brały udział najlepsze drużyny z 16 województw z kraju. Uczestnicy Mistrzostw zostaną zakwaterowani w obiektach na terenie miasta Żyrardowa.

W trakcie zawodów rozegranych będzie 49 spotkań. Przy organizacji Mistrzostw zaangażowaliśmy lokalne władze, media oraz społeczność. Łączna liczba uczestników to 230 osób.

Prezydent Miasta Żyrardowa obejmie Patronatem Mistrzostwa.

Szukamy jednocześnie sponsorów, którzy pomogliby sfinansować część Mistrzostw.

Staramy się zapewnić dla zawodniczek nagrody indywidualne oraz pozyskać nowe stroje dla zawodniczek Liceum.

Wierzymy, że ta pomoc pozwoli nam na zorganizowanie Mistrzostw na wysokim poziomie.

W zamian za okazane wsparcie możemy zaoferować umieszczenie nazwy Państwa firmy – jako Sponsora na plakatach, pucharach, medalach, dyplomach, w prasie, w mediach społecznościowych, na naszej stronie internetowej w zakładce Nasi Przyjaciele - Sponsorzy i podziękowaniu wygłoszonym w trakcie uroczystości otwarcia/zamknięcia Mistrzostw.

Jesteśmy otwarci na współpracę

Bliższe informacje na temat Mistrzostw można uzyskać pod numerem tel. 600 725 594. Wszelkie pytania proszę kierować na adres mailowy lozyrard@lo.zyrardow.edu.pl.

Pokładając nadzieję na przychylną reakcję na nasz apel, podajemy nr konta:

Bank Pekao S. A. 32 1240 3350 1111 0000 3540 2448 z adnotacją Mistrzostwa.