Strona Główna roda, Kwietnia 24, 2024
Rekrutacja 2017/2018 - Informacja dotyczy logowania do systemu

Rekrutacja do Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie odbywać się będzie drogą elektroniczną.

Od 29 kwietnia 2017 r. na stronie http://warszawa.edu.com.pl  została udostępniona oferta edukacyjna naszego liceum.

Od 8 maja 2017 r. uczniowie gimnazjów zakładają samodzielnie konta i generują wniosek. Wydrukowany wniosek, podpisany przez kandydata oraz rodziców/opiekunów prawnych składają w szkole pierwszego wyboru w terminie 8 -19 maja.

Zapraszamy kandydatów do naszego liceum z wnioskami również w sobotę 13 maja 2017 w godzinach 10:00 - 14:00.

UWAGA!

Niezłożenie dokumentów we wskazanym terminie spowoduje, że kandydat nie będzie brał udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.

W przypadku  zmiany decyzji dotyczącej wyboru szkoły/oddziału kandydaci wraz z jednym z rodziców/prawnych opiekunów udają się do szkoły pierwszego wyboru, gdzie zostanie anulowany wniosek, następnie należy wprowadzić do systemu nowe informacje, wydrukować wniosek po dokonaniu zmian i złożyć nowy wniosek w szkole pierwszego wyboru. Działania te należy wykonać od 16 - 19 czerwca.

Od 23 - 28 czerwca kandydaci wprowadzają oceny, wyniki egzaminów, informacje o osiągnięciach i jednocześnie składają kopię świadectwa i zaświadczenia o wynikach w szkole pierwszego wyboru.
Komisja rekrutacyjna ogłosi listę kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia 5 lipca.

Potwierdzenie woli w postaci oryginałów świadectwa i zaświadczenia o wynikach egzaminu składamy od 6 - 14 lipca.

Ogłoszenie list kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do naszego liceum odbędzie się 14 lipca.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

W przypadku wolnych miejsc prowadzona będzie rekrutacja uzupełniająca od 10 sierpnia.