Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
Wycieczka 2C i 2D 2017

Wycieczka 2C i 2D

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 2C i 2D pod opieką pana Sławomira Maszewskiego, pani Adrianny Kwietniewskiej oraz pani Katarzyny Szyndler-Sosnowskiej wzięli udział w trzydniowej wycieczce celem zwiedzenia Krakowa i okolic Ojcowskiego Parku Narodowego – zamku w Pieskowej Skale, Mirowie, Bobolicach, Ogrodzieńcu, a także jaskini Łokietka.

Pomimo tego, że pogoda nie oszczędziła młodych podróżników (przez trzy dni uczniom nieprzerwanie towarzyszył ulewny deszcz), wyjazd okazał się świetną okazją do umocnienia koleżeńskich relacji pomiędzy licealistami. Mamy również nadzieję, że uczniowie nauczyli się czegoś o historii tego regionu.

Kto wie, być może w najbliższym czasie kolejne klasy skuszą się na podobną wycieczkę.

jw