Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
SZTUKA NIE ZNA GRANIC

Z radością i dumą informujemy, że zakończony 31 sierpnia 2017 roku projekt Erasmus+

SZTUKA NIE ZNA GRANIC

który realizowaliÅ›my przez trzy lata ze szkoÅ‚ami z Belgii, Finlandii, Hiszpanii, Litwy, Portugalii, Rumunii, SÅ‚owacji, Turcji i WÅ‚och, otrzymaÅ‚ EuropejskÄ… OdznakÄ™ JakoÅ›ci eTwinning, co – zgodnie ze sÅ‚owami listu gratulacyjnego od Agencji Narodowej - oznacza, że praca koordynatora, uczniów i szkoÅ‚y zostaÅ‚a oceniona jako reprezentujÄ…ca najwyższy europejski poziom.

Dziękuję partnerom zagranicznym oraz wszystkim uczestnikom projektu z naszej szkoły - uczniom i nauczycielom, których pomysłowość, entuzjazm, zaangażowanie i praca przyczyniły się do tak wysokiej jakości naszych działań i rezultatów.

Koordynatorka projektu, Danuta Czyżewska.