Strona Główna Pi±tek, Kwietnia 19, 2024
Banki w Akcji

Rozgrywki okręgowe
Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Finansach

17.11.2010 r. w szesnastu lokalizacjach w Polsce odbył się II i III etap zawodów okręgowych III edycji Olimpiady Wiedzy o Finansach - Banki w Akcji. 384 uczniów pisało test z zakresu programowego Olimpiady oraz rywalizowało między sobą podczas rozgrywek komputerowych - Banks in Action.

Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy Ia Aleksander Melech, który jako jedyny z całej szkoły zakwalifikował się do rozgrywek okręgowych

Wyniki zawodów oraz lista uczniów, którzy zostali zakwalifikowani do zawodów centralnych zostanie opublikowana na stronie olimpiady 30 listopada 2010 r.

Opiekunem jest Pani prof. Danuta Paluchowska.

GRATULUJEMY!!!
i życzymy dalszych sukcesów.