Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
spotkanie z Johnem McGowanem

W piątek 20 kwietnia o godzinie 11.00 w sali 101 odbędzie się spotkanie młodzieży z Johnem McGowanem, dyrektorem naczelnym szkoły językowej North West Academy of English z Derry w Irlandii Północnej.

Na spotkanie zapraszamy przede wszystkim uczniów zainteresowanych wyjazdem na zajęcia edukacyjne do wspomnianej szkoły, ale także Irlandią Północną i jej kulturą, relacjami z Republiką Irlandii czy wpływem Brexitu na te relacje.

Uczniów planujących wyjazd do Irlandii bardzo proszę o rozmowę z rodzicami w celu uzyskania ich zgody na wyjazd przed tym spotkaniem. Proszę również o ustalenie, w których dniach pomiędzy 26 maja, a 7 lipca na pewno nie mogą wyjechać.

Ze względu na połączenie lotnicze, będziemy wyjeżdżać i wracać w sobotę.

Danuta Czyżewska