Strona Główna Czwartek, Kwietnia 25, 2024
biegi

I miejsce w Międzypowiatowych Zawodach w Biegach Przełajowych!!!

25 kwietnia br odbyły się w gminie Nowa Sucha, Międzypowiatowe Finały XVIII MIMS Szkół Ponadgimnazjalnych w Biegach Przełajowych.

W kategorii chłopców powiat żyrardowski reprezentowali uczniowie naszego liceum w składzie: Marusiak Dominik, Marusiak Konrad, Kuran Bartłomiej, Bajurski Krzysztof, Tomczak Wiktor, Nalej Maciej, Wójcicki Jakub, Petrykowski Olaf, Kociszewski Jakub, Mięśniak Mikołaj.

Dzięki ambitnej postawie zawodników i pasjonującej walce, nasi zawodnicy zwyciężyli. Tym samym zapewnili sobie awans do Finałów Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

To ogromny sukces w historii sportu naszej szkoły. Wiele lat czekaliśmy na osiągniecie tak znakomitego wyniku w tej dyscyplinie.