Strona Główna Sobota, Lipca 27, 2024
"Nasz Czerwoniak"

Zaproszenie

Komitet założycielski STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ i ABSOLWENTÓW LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO IM. S. ŻEROMSKIEGO w ŻYRARDOWIE "NASZ CZERWONIAK" zaprasza do współpracy Przyjaciół LO - absolwentów i nie tylko, zainteresowanych przyłączeniem się do Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie zostało zarejestrowane pod numerem KRS-0000363441 i ma na celu:

1. kształtowanie postaw patriotycznych i społecznych środowiska wychowanków oraz uczniów szkoły,
  2. inspirowanie, zachęcanie i integrowanie wychowanków na rzecz wszechstronnego rozwoju szkoły,
  3. popularyzowanie dorobku historycznego i współczesnego szkoły, jej najlepszych absolwentów, pedagogów i uczniów,
  4. wspieranie rozwoju szczególnie utalentowanych uczniów szkoły,
  5. pozyskiwanie i pomnażanie środków materialnych służących rozwojowi szkoły i stowarzyszenia.
Dla zainteresowanych współpracą deklaracja członkowska dostępna w sekretariacie szkoły (akces członkostwa w Stowarzyszeniu zobowiązuje do uczestnictwa w walnych zebraniach i udziału w działalności statutowej).

Statut Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie „NASZ CZERWONIAK”